O nas

Silesia Ubezpieczenia istnieje na rynku od 1998 roku. Przez cały ten czas zapewniamy swoim klientom profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Nasz zespół tworzą specjaliści gwarantujący profesjonalne podejście i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Pakiety komunikacyjnych ubezpieczeń dealerskich

Proponujemy pakiety z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, w podróży i OC w życiu prywatnym. Dzięki kooperacji z największymi ubezpieczycielami w kraju jesteśmy w stanie zaproponować ubezpieczenia dealerskie oraz wygodne pakiety spełniające oczekiwania klientów indywidualnych i firm. Współpraca z takimi ubezpieczycielami jak PZU, Generali, Ergo Hestia, Warta, Allianz i Benefia, pozwala na zaproponowanie klientom pakietów dostosowanych do ich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Uwzględnimy wszystkie Państwa zniżki

Ubezpieczenia komunikacyjne dla samochodów nowych i używanych uwzględniają wszystkie marki i wypracowane wcześniej zniżki. Gwarancję jakości świadczonych przez nas usług potwierdzają zdobyte certyfikaty ISO 9001 i 14001, ubezpieczenia dealerskie pozwolą ci zaoszczędzić i zyskać wiele dodatków.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Doradzą i przygotują ofertę najlepiej dobraną do Twoich potrzeb.

Agnieszka